ŠKOLNÍ DRUŽINA Korálek - Jak jsme se měli v ÚNORU?

Téma měsíce února znělo „VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH“.

O zdraví, zdravém stravování, sportování atd. jsme se nejen bavili, ale také jsme si zacvičili. Ochutnali jsme ovoce a také nezdravé, ale výborně chutnající brambůrky a bonbóny.

Když nám venku trošku přimrzlo, zanesli jsme ptáčkům do krmítek semínkové „pochoutky“. Stopy zvířat jsme odlili do sádry, jen nevíme jistě, komu patřily. Ale jestli to nebyl pes, tak to byl určitě vlk.

Jarní prázdniny nás zanesly za dobrodružstvím a po návratu do školy nás čekala masopustní zábava a k ní patřící KARNEVAL. Princezny, kostlivci, čarodějové, policisté, zvířátka a jiné masky plnily úkoly a dováděly  při písničkách oblíbené Míši Růžičkové. Nechybělo ani úžasné malování na obličej od paní asistentky Monči, občerstvení či balónky a trumpetky.

Karnevalové křepčení si užily nejen děti, ale i dospělí. Jen škoda, že jsme museli jít domů. Příští rok to rozjedeme už ráno!

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo přímo na Flickru.