Volby do Školské rady

Vážení rodiče,
v souladu s volebním řádem jsem 12. května 2021 vyhlásila termín voleb do Školské rady. Volba členů Školské rady se řídí Volebním řádem, který byl schválen usnesením Rady Zlínského kraje č. 0211/R07/12 ze dne 5. 3. 2012. Třetinu Školské rady jmenuje zřizovatel, třetinu volí zákonní zástupci nezletilých žáků a zletilí žáci, třetinu pedagogičtí pracovníci školy.

Volby proběhnou ve středu 2. června 2021 od 7:30 do 15:30 hodin v budově školy Na Výsluní 2047 v Uherském Brodě. Budete volit z řady navržených zákonných zástupců jednoho člena do Školské rady při Základní škole Čtverka, Uherský Brod.

Veškeré potřebné informace naleznete v přiloženém dokumentu.

Volební řád bude vyvěšen také na nástěnce školy u vchodu do ředitelny. V případě Vašeho zájmu Vám na vyžádání zašleme kopii volebního řádu.

Těšíme se na Vaši účast.

V Uherském Brodě, 12. května 2021