Uzavření školy od 1. 3. 2021

Vážení rodiče,
vzhledem k vážné epidemiologické situaci jsou nařízením Vlády ČR od pondělí 1. března 2021 uzavřeny všechny školy.

Na základě Usnesení vlády č. 200 ze dne 26. 2. 2021 jsou od pondělí 1. března 2021 uzavřeny všechny školy a školská zařízení . Naše základní škola, speciální škola i školní družina jsou od tohoto termínu již také uzavřeny. Žáci budou přecházet na distanční výuku.

Rodiče žáků základní i speciální školy budou o organizaci povinné distanční výuky ve všech třídách informováni prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky třídními učitelkami. Nabízíme možnost zapůjčení tabletů pro žáky školy

Termín předávání potřebných materiálů a případné zapůjčení tabletů pro žáky si rodiče domluví individuálně se svými třídními učitelkami.

Začátek distanční výuky on-line plánujeme na středu 3. března 2021.

Přeji všem pevné zdraví.

Mgr. Petra Guričová, ředitelka školy