ŠKOLNÍ DRUŽINA Korálek - Jak jsme se měli v ŘÍJNU?

Minulý měsíc jsme přivítali podzim a ten se nám v měsíci říjnu krásně vybarvil.  Sluníčko nám hřálo a svítilo a my jsme si ho každé odpoledne snažili užít v přímém přenosu. Hned na začátku měsíce se v našem městě, jako každoročně, konala Růžencová pouť a s ní tu byly i atrakce pro děti i dospělé – kolotoče. Naše družinka vyšla do ulic a děti si ty autíčka, kola, lodě, horské dráhy a řetízkové kolotoče  prohlédly, aby si to pak mohly s rodiči užít.

Foukej, foukej větříčku…..a větříček začal foukat a nám se to náramně hodilo, abychom uspořádali DRAKIÁDU. Ve třídě jsme si každý vyrobili jednoduchého dráčka a vylétli ven a tam se ti draci honili a padali a my jsme jim tu výšku záviděli.

A až příště půjdeme ven, tak už bude listopad a kdoví, čím nás tento měsíc překvapí.

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo přímo na  Flickru.

Jana Bartečková