ŠKOLNÍ DRUŽINA Korálek - Jak jsme se měli v ČERVNU?

Haló, haló, školní družina Korálek se opět hlásí se svým zpravodajstvím.

V souvislosti s epidemiologickou situací byl provoz ŠD od 11. března přerušen. Opět jsme se mohli vidět jak ve škole, tak v družině od 1. června, avšak v upraveném režimu. Přihlášené děti pobývaly pouze ve své kmenové třídě nebo venku s určenými pracovníky. Ale i tak se, myslím, děti nenudily - relaxovaly při odpočinkové hudbě nebo pohádce ve vacích a houpačcce, stavěly z lega, kostek, malovaly, hrály společenské hry, vyráběly tanínkům přáníčka... A pokud zrovna nepršelo, tak se chodilo ven - např. na procházky ke studánce, na fotbalové hřiště, na školní zahradu, na hřiště Filípek... s častým doprovodem míče a  kříd.

Moc nás potěšilo, že můžeme navštívit také dopravní hřiště. Děti si po dlouhé době parádně zajezdily na kolech, odrážedlech i motokáře.

I když jsme roušky při pobytu ve školní družině téměř vůbec nepotřebovali, na toto  zvláštní období určitě jen tak nezapomeneme. Snad je to za námi a v září se ve škole a ve školní družině Korálek opět všichni ve zdraví sejdeme.

Krásné prázdniny a léto všem :-)

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo přímo na  flickru.