Informace o hygienických a protiepidemiologických opatřeních ve škole

Vážení rodiče, milí žáci,

současná epidemiologická situace vedla MZ ČR k tomu, že od 10. 9. jsou nařízeny roušky ve všech uzavřených prostorách. Týká se také škol.

Žáci budou nosit roušky na chodbách, v šatnách, školní jídelně.

O nošení roušek ve třídě rozhodne pedagog. Pokud požádá žáky, aby si roušky nasadili (dle aktuální situace ve třídě), žáci se řídí jeho pokyny. Žáci musí mít igelitový sáček, do kterého budou roušky odkládat při jídle. Žádáme rodiče, aby látkové roušky po příchodu ze školy žákům každodenně dezinfikovali. Pokud používají jednorázové roušky, je třeba je pravidelně měnit a ukládat do určených odpadních nádob.

Žáci jsou povinni dodržovat základní hygienická opatření –

3R: ROUŠKY - ROZESTUPY - RUCE (mytí a dezinfekce)

Žádáme rodiče, aby neposílali do školy děti s respiračními onemocněními, aby nevstupovali do budovy školy bez předchozí domluvy s pedagogem. Do budovy vstupujte pouze s rouškou. Pokud budete vyzváni, abyste si přišli vyzvednout nemocné dítě, zvoňte u našeho vchodu, dítě Vám sem bude přivedeno.

Děkujeme za pochopení a věříme, že společně udržíme školu v normálním provozu a vyhneme se další distanční výuce žáků.

Mgr. Petra Guričová, ředitelka školy

V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky na číslech
+420 572 632273, +420 602 526 785 nebo na email uctarna@zsctverka.cz, reditel@zsctverka.cz, info@zsctverka.cz.