HIPOTERAPIE na Vyškovci

S podzimními dny, kdy se sluníčko střídá s deštěm a vítr přeje drakům, topná tělesa zpříjemní pobyt doma i ve školních třídách. Ale i šálek dobrého šípkového čaje z nasbíraných plodů zahřeje děti i dospělé.

V tomto období jsme s žáky naší školy navštívili krásnou oblast Kopanic a přímo na Vyškovci se uskutečnila hipoterapie, kdy se prostřídaly jednotlivé třídy a děti si užily pohledy z koňských hřbetů. Tato terapie je velmi dobrá zejména pro žáky s tělesným postižením, ale užili si pěkné chvíle všichni. Žáci koně také nakrmili připravenými jablky a suchým chlebem a koníci se nechali ochotně učesat a pohladit.

Jsme rádi, že jsme mohli tak krásné roční období, jakým je podzim, strávit na vyškovském statku paní Mackové. Děti si totiž odnesly nezapomenutelné zážitky a už teď se těší na jaro, kdy budeme v hipoterapii pokračovat. Děkujeme.

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo přímo na  Flickru.

Alena Machůlková